Poczuj się jak VIP!

Program partnerski Toyota

Jesteś klientem Toyota Nowakowski, więc musisz czuć się komfortowo. Indywidualny opiekun serwisowy, ogromne rabaty, szeroki wachlarz akcesoriów i serwisu dobrych cen to powoduje, że Twoja Toyota to wyjątkowy samochód, a Ty jesteś traktowany jak VIP!

Trzy salony na Dolnym Śląsku!

Program partnerski Toyota

Program ToyotaNow! obowiązuje w naszych trzech salonach: w Bielanach Wrocławskich, Wałbrzychu i Jeleniej Górze. Gdziekolwiek jesteś na Dolnym Śląsku jesteśmy w zasięgu Twojego oka. Przyjedź do nas i skorzystaj z opcji jakie daje Ci program ToyotaNow!

Tylko u nas!

Program partnerski Toyota

Toyota Now! to autorski program dealera Toyota Nowakowski. Stworzyliśmy go od podstaw i dopasowaliśmy do potrzeb naszych klientów. Ten unikalny pakiet usług obowiązuje tylko u nas!

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, które zatrudnieni pracownicy wykorzystują każdego dnia pomagając Klientom w znalezieniu najbardziej optymalnych rozwiązań. Pracownicy regularnie przechodzą różnego rodzaju szkolenia, tak aby móc jeszcze lepiej wykonywać swoje obowiązki. Warto również zaznaczyć, że nasza firma opiera się przede wszystkim na pasji, która nie jest dla nas obowiązkiem tylko przyjemnością.

Naszym celem jest zapewnienie klientom jak najwyższego poziomu usług, dlatego posiadamy program partnerski Toyota, do którego mogą dołączyć wszyscy posiadacze samochodów tej marki. Serwis Toyota daje klientom szereg możliwości, a także mnóstwo korzyści, ponieważ już na samym początku otrzymują oni indywidualnego opiekuna.

Opiekunami najczęściej zostają pracownicy z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem. Tacy opiekunowie są w stanie odpowiednio zadbać nawet o najbardziej wymagającego klienta. Dzięki czemu mamy pewność, że osoby należące do naszego programu serwisowego mają zapewnioną najlepszą opiekę.